SK | ENG

Vedeli ste o Kamedis výrobkoch?

 

V spolupráci s Kamedis vyskúšalo naše združenie aj tieto prípravky, ktoré sú určené hlavne pre ľudí trpiacich atopickým ekzémom a psoriatikov. Ľudia aj z nášho združenia prípravky vyskúšali a stretávame sa len s pozitívnymi ohlasmi. Produkty Kamedis sú klinicky testované na prestížných dermatologických klinikách. Štúdie sú dokonca publikované vo svetových žurnáloch, čo nie je bežným javom.

V rámci tohtomesačnej kampane môžete využiť tieto dva benefity:

  • po vyplnení online dotazníka na https://www.collagen-placenta.eu/sk/3-1-1/kamedis Vám budú zaslané vzorky zadarmo a priamo na Vašu adresu
  • do konca marca ponúkajú akciu 1+1 – po zakúpení 1 preparátu a zaslaní pokladničného bloku na ich adresu, zašlú zákazníkom 1 celý produkt grátis (podľa potreby) – avšak táto ponuka je časovo obmedzená len do 31. marca !!!

newsletter new

 

V rámci edukačného bloku Vám priblížime prezentáciu, ktorá zahrňuje pohľad na tieto produkty obsahujúce bioaktívne rastlinné extrakty znižujúce zápaly v tele, bez obsahu steroidov, parabénov a celkovo podporujúcich imunitu a antioxidačnú aktivitu.

 

Pekne graficky je v prezentácii vysvetlený mechanizmus účinku pri atopickej dermatitíde, seboroickej dermatitíde a akné. Každý zo slajdov vysvetľuje, ktorý typ produktu je na aký typ kože najviac účinný.
Určite to stojí za zváženie… Na doleuvedených stránkach sú aj ďalšie zaujímavé články venujúce sa biologickej liečbe hlavne pre skupinu chronicky chorých atopických ekzematikov a psoriatikov.

 

Pre viac informácií píšte/volajte na:

webstránka:  www.kamedis.sk

e-mail:           info@kamedis.sk

infolinka:       0800 125 139

psoriaza_300x600

2

VOUCHER

 

 


 

spaa ar       SDVS      aozpo     nroszp       liga proti r

IFPA      spar      europso       mpsvr     IP